Про Орден Мартіністів

Молитва Рози+Хреста про знищення монархій і тираній

Молитва про знищення монархій і тираній, і за встановлення Вселенської Держави,
як було заплановано Розою + Хрестом у 17 столітті

Всемогутній і Вічний Боже, Визволитель Ізраїлю, Ти, що змусив фараона єгипетського ковтати пил, так само, як і всіх інших, хто бажав поневолити народ Твій, Ти, що повалив всіх володарів земних, які прикидалися рівними Тобі, Син Твій Єдинородний, Господь наш Ісус Христос, рішуче скинув князя світу цього, і, за словами пророків Твоїх, Він є Єдиний Цар наш.

Через неймовірне бачення Апостола Іоанна, головного Пророка Твого, Ти явив нам, як царі земні затріпотіли в останній день Гніву Твого і отримали, нарешті, покарання за їхні тваринні пристрасті, розбещеність і грабіжництво.

Ми молимо Тебе, Господь Милосердний і Справедливий, щоб здійснив Ти по посланню Твоєму, що залишив Ти слузі Своєму Мойсею: «і оголосіть свободу на Землі всім мешканцям її». (Книга Левіт 25:10) Тож «стоїте у свободі, яку дарував нам Христос». (Галатів 5: 1) Слуга Твій Павло прорік: «Господь є Дух; а де Дух Господній, там свобода ». (2 Корінянам 3:17) Тому, Господь Єдиний і Єдиний Цар Миру, ми молимо Тебе згадати про обіцянку, які дарував Ти Пророку Твоєму Огія: «і поперевертаю трони царств, і повигублюю силу поганських царств, і поперевертаю колісниці та тих, хто їздить у них, і попадають коні та їхні верхівці, один мечем одного. ». (Огій 2:22) Так здійсниться нарешті обіцяне Тобою: «Господь в небесах поставив Свій престол, і влада Його простягається над усім». (Псалтир 102: 19) Ісусом Христом, Господом і Вчителем нашим, і слугою Його Іоанном. Амінь. + (Знак Хреста)

Із книги «Молитвенник Рози†Хреста» Робера Амбелена.

Previous ArticleNext Article

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *